Mladší žactvo

Tenisová klub Eden

Mladší žactvo

  • je určené pro děti ve věku 10, 11, 12 let
  • v této kategorii děti přecházejí na klasické tvrdé míče
  • děti si zdokonalují techniku a osvojují si základní herní situace podle své tenisové úrovně
  • možnost zúčastnit se kondiční přípravy + kompenzačního cvičení 1x – 2x týdně (podle možností)
  • hráče připravujeme na zápasy družstev a turnaje jednotlivců
  • skupinová i individuální příprava
  • sestavení tréninkového plánu pro každého hráče
  • aktivní práce trenéra s hráčem, možnost účasti trenéra na turnajích

 



ROK 2019

  • Pro letošní rok zakládáme zase dva týmy mladších žáků. Jsme rádi za postup z minulého roku, tak se těšíme jak obstojíme v lepší soutěži. Naše děti jezdí turnaje jednotlivců, kde se jim již začíná dařit.. takže zlepšení je vidět jak v trénincích tak v celkovém soutěžení.
  • Složení týmů: A tým – Holubář Mathias, Hušek Richard, Hanzlík Přemek, Vondruška Viktor, Koutník Tomáš, Sulková Kája, Dovrtělová Eliška, Lapčáková Terka, Vorlová Lucka ;;; B tým – Šolc Dominik, Veselka Honza, Pavlík Tom, Syrovátka Pepa, Malíř Jan, Hromádka Robik, Kovalovská Laura, Šebková Barča
  • Povedlo se nám co asi nečekal žádný optimista a s A týmem jsme se v této vyšší soutěži moc neohřáli a s bilancí 7 výher a žádná prohra postupujeme do nejvyšší krajské soutěže, kterou budeme hrát příští rok. B Tým hrál také parádně a nakonec končí na čtvrtém místě s bilancí 4 výhry a 3 prohry.
  • Naše děcka opravdu válela, byla to radost vidět.. atmosféra na zápasech byla parádní, za což všem moc děkujeme 🙂

 

 
 
 
Výsledky z tohoto roku:

Královéhradecký krajský přebor
  1. Tenisový klub Eden A
  2. TK Kvasiny
  3. TENIS-CENTRUM DTJ HK C
  4. TC Dvůr Králové, z.s. B
  5. TJ Červený Kostelec A
  6. Tenis Nová Paka
  7. TK Dynamo Hradec Králové
  8. Nespin, z.s.

 

Královéhradecká krajská soutěž B
  1. TK Smiřice, z.s.
  2. TENIS-CENTRUM DTJ HK E
  3. TJ Červený Kostelec B
  4. Tenisový klub Eden B
  5. TK Česká Skalice
  6. SK Týniště nad Orlicí
  7. TENIS-CENTRUM DTJ HK F
  8. TC Nové Město n. Metují

 



ROK 2018

  • Rok 2018 byl pro naši tenisovou školu naprosto zlomový – založili jsme si vlastní klub – Tenisový Klub Eden
  • Nově je naše zázemí v areálu tenisových kurtů u Farmaceutické fakulty v Malšovicích 🙂
  • Naši mladší žáci se hodně zlepšili, z babytenisu přišli silní jedinci a spousta hráčů začala jezdit i turnaje jednotlivců
  • Zakládáme už rovnou dva týmy mladších žáků a doufáme v lepší výsledky, než loni, kdy jsme si to jen zkoušeli.
  • Každý tým máme v jiné soutěži a trochu lepší sestavu posíláme do „B týmu“  do druhé soutěže, abychom zkusili zabojovat o postup
  • Sestava: A tým – Hrubý Lukáš, Savický Ondra, Lounek David, Syrovátka Pepa, Pavlík Tom, Lapčáková Terka, Vorlová Lucie ;; B tým – Hanzlík Prokop, Holubář Mathias, Šolc Dominik, Hušek Ríša, Hanzlík Přemek, Dovrtělová Eliška, Sulková Kája a Novotná Natálka
  • Naprosto super rozhodnutí – A tým končí v silné soutěži na třetím místě, ale náš B tým potvrzuje kvalitu a vyhrává celou soutěž a radujeme se tak s postupu do vyšší soutěže 🙂

 

 

 

Výsledky skupin: 

Královéhradecká krajská soutěž A
  1. TENIS-CENTRUM DTJ HK C
  2. TJ Lázně Bělohrad
  3. Tenisový klub Eden A
  4. TK Lomnice n.Pop.
  5. TC Hořice
  6. volno
Královéhradecká krajská soutěž B
  1. Tenisový klub Eden B
  2. LTC Nový Bydžov
  3. TK Česká Skalice
  4. TENIS-CENTRUM DTJ HK D
  5. TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
  6. Nespin, z.s. B

 



ROK 2017

  • V roce 2017 posíláme do soutěže jako tenisová škola naše první družstvo mladších žáků 🙂 Hrajeme za Klub LTC Hradec Králové
  • Nečekáme žádné úžasné výsledky, ale potřebujeme aby naše děcka sbírala zkušenosti, tudíž jiná cesta, než že je pošleme do boje, není 🙂
  • Sestava týmu je: Holubář Mathias, Vegner Václav, Šolc Dominik, Hrubý Lukáš, Hanzlík Prokop, Veselka Jan, Sulková Kája, Dovrtělová Eliška, Zikmundová Hana a Polanská Adélka
  • Končíme na předposledním sedmém místě ve skupině, ale pár týmů jsme dokázali potrápit a těšíme se na příští rok. – zkušenosti se budou hodit 🙂

 

 

Výsledky skupiny:

Královéhradecká krajská soutěž A
  1. TENIS-CENTRUM DTJ HK C
  2. LTC Nový Bydžov
  3. Tenis Nová Paka
  4. Clasic Tenis Club o.s.
  5. TC Dvůr Králové, z.s. B
  6. TK Lomnice n.Pop.
  7. LTC Hradec Králové
  8. TC Hořice