Rušení hodin - absence

Omluvy tréninků a absence

Na každou letní i zimní sezónu je hráčům podle jejich požadavků sestaven tréninkový plán a celková částka za tréninky jim je připsána na kredit. Tuto částku je třeba vždy do konce dané sezóny vypotřebovat. Řádně omluvené individuální tréninky a tréninky ve dvojici je možné po domluvě s trenéry nahradit v jiný termín.

Individuální trénink Je třeba omlouvat nejpozději do 18:00 předchozího dne. Pokud je trénink omluven později, nebo hráč na trénink nedorazí, tak hodina propadá.

S/2 (Trénink ve dvojici) – Pokud jeden hráč z dvojice nemůže dorazit, je potřeba se omluvit nejpozději do 18:00 předchozího dne. Druhému hráči přijde SMS nebo email s touto informací a může se rozhodnout, zda trénink využije jako individuální (bude finančně počítáno jako individuální lekce), nebo trénink také zruší. Řádně omluvené hodiny se mohou vyčerpat opět jako trénink ve dvojici či individuální trénink, kde vznikne ke konci dané sezóny přeplatek či nedoplatek.

S/3, S/4, SK (Skupinové tréninky) – Skupinové tréninky se nenahrazují, pokud daný trénink/lekce proběhne. V případě dlouhodobé nemoci se individuálně domluvíme.

Pronájem kurtů – Zrušit pronájem kurtů je třeba do 18:00 předešlého dne.

Všechny omluvy, prosím, provádějte pouze na tel. čísle: 733 627 202, u Petry Řehákové.