Zhodnocení sezóny 2018

Tenisový klub Eden

Parádní rok 2018, tak hodnotíme tuto sezónu. Založili jsme si vlastní klub, přesunuli jsme se do nového areálu, naše družstva měla skvělé výsledky, v létě jsme uspořádali 5 prázdninových pobytů.

Děkujeme všem za přízeň v tomto roce, budeme se snažit dál a ještě víc 🙂

Vyhodnocení letošních mistrovských utkání:

Pro první rok jsme postavili celkem 5 družstev a to: minitenis, babytenis, mladší žactvo A, mladší žactvo B, starší žactvo. Celkové skóre našich družstev v mistrovských utkáních bylo 29 vyhraných mistráků oproti 11 prohraným ! 🙂
A celkem naši hráči odehráli 205 vítězných utkání a 115 prohraných. To jsou pro první rok skvělé statistiky a všem děkujeme 😉

Umístění našich družstev:

Minitenis:
– naše družstvo minitenisu vyhrálo jasně svoji skupinu, potom vyhrálo čtvrtfinálovou skupinu, v semifinálové skupině skončilo druhé a nominovalo se tak na finále, ve kterém nakonec obsadilo třetí místo. Velké překvapení a velikánskááá gratulace hráčům 🙂

Babytenis:
– i když jsme klubem první rok, tak se nám započítali výsledky, které jsme odehráli minulý rok za klub LTC. Takže jsme byli nalosování do nejvyššího Královehradeckého přeboru, ve kterém jsme skončili těsně pod stupni vítězů, tedy na čtvrtém místě. Jsme rádi, že jsme potvrdili, že v této nejvyšší skupině jsme oprávněně 🙂 Parádní výkon našich hráčů..

Mladší žactvo „B“:
– protože jsme chtěli s mladším žactvem postoupit do vyšší soutěže a oba naše týmy hráli stejnou soutěž, tak jsme trochu jsme zastrategizovali a do béčka jsme nasadili silnější tým. Tento tým svoji soutěž jasně vyhrál 37:8 na zápasy a slavíme tak postup do vyšší soutěže 🙂 Gratulaceeee

Mladší žactvo „A“:
– v tomto týmu šlo hlavně o zahrání si zápasů a vyzkoušení si závodního tenisu, ale všichni překvapovali svými skvělými výsledky 🙂 A nakonec se rval tým o skvělé umístění i zde. Celkově tým nakonec skončil na třetím místě.

Starší žactvo:
– ve starších žácích jsme také neměli žádné ambice, protože to většina hráčů hraje chvilku, ale chtěli jsme aby si to vyzkoušeli a třeba na doplnění programu pro mladší žáky. Celkově tým ale sehrál skvělé výsledky a nakonec skončil na krásném druhém místě.