Dospělí postupují do DIVIZE

Tenisový klub Eden

Tak se nám to podařilo 🙂 Dospělí „A“ slaví postup do DIVIZE a také slavíme postup dalších 5 týmů do vyšších soutěží.. Moc všem hráčům děkujeme za reprezentaci, bylo to skvělé letošní mistrákové tažení.

 

Letos se mistrovská utkání družstev hrála zase jen na 3 kola a z celkem 11 družstev se  6 našich týmů bez jediné prohry dostalo do finále a i v něm vyhrálo..

✅ Dospělí “A” po výhrách nad Trutnovem a Chrudimí porazilo ve finále 7:2 silný tým Kvasin a postoupilo do DIVIZE.

✅ Dospělí “B” po výhrách nad Studencem a Novou Pakou hrálo ve finále  s Lomnicí nad Popelkou a po výhře 7:2 postoupilo do 1.třídy

✅ Dorost “A” měl v prvním kole volný los a po výhře nad Jičínem hrál finále s Lomnicí nad Popelkou a zvítězilo 7:2 na zápasy a postupuje do Královéhradeckého přeboru.

✅ Starší žactvo “A” po výhrách nad Trutnovem a LTC Pardubicemi hrálo o postup do nejvyšší soutěže s Teniscentrem DTJ HK a zvítězilo 9:0 na zápasy.

✅ Starší žactvo “B” po výhrách nad Červeným Kostelcem a Úpicí hrálo o postup do přeboru s Českou Skalicí a zvítězilo 8:1.

✅ Mladší žactvo “B” po výhrách nad Novým Bydžovem a Teniscentrem DTJ  hrálo o postup do přeboru s Lomnicí nad Popelkou a zvítězilo 5:4

 

Děkujeme i zbylým týmům Dorost B, Mladší žactvo A, Babytenis A, Babytenis B, Minitenis za letošní výkony.